Допомога

Як дізнатись VIN-код
Товари з браком
Товари на замовлення

VIN-код — унікальний ідентифікаційний номер транспортного засобу, що являє собою сімнадцятизначний набір символів.
Його ще називають номером кузова.
Приклад VIN-коду: 1HG CM8263 3A004352

Де шукати VIN-код?

VIN code Реєстраційна книга
Знайдіть поле «Е» у реєстраційній книзі. Воно обов’язкове до заповнення, адже без нього не буде зареєстровано автомобіль. Майте на увазі, що код VIN, зазначений у книзі, має збігатися із кодом VIN на табличці у авто.
VIN code Вітрове скло
У більшості сучасних автомобілів код VIN проставлений також на вітровому склі — шукайте у нижній частині з боку водія. Зазвичай його нескладно знайти, тож цілком можна зробити це самостійно.
VIN code Кузов
У деяких авто код VIN може бути проставлений на різних елементах кузова: у Skoda, Seat, наприклад, може бути зазначений на нижній частині стійки, поряд із переднім пасажирським сидінням, у Audi — біля дверних петель, а у BMW, Volvo — на брендмауері.

 

Ви маєте право обміняти товар, що має дефект, на аналогічний справний або повернути із відшкодуванням його вартості

Для обміну / повернення товарів з дефектами обов’язковими є такі умови:
ви не використовували та не пошкодили товар, зберегли цілу упаковку та документ, що підтверджує факт придбання Товару у Продавця.

ДопомогаВи маєте змогу повернути несправну запчастину, що була встановлена на автомобіль за умови, що ваше авто обслуговувалося на офіційному дилерському підприємстві. Для здійснення обміну / повернення слід надати такі документи:

  • довідку і висновок сервісної станції про проведення робіт з установки даного товару на автомобіль клієнта і його непридатність;
  • копію замовлення-наряду автосервісу, де проводилася установка товару на автомобіль;
  • копію ліцензії даного сервісу на проведення робіт з установки цього виробу та обслуговування даного типу автомобіля;
  • копію сертифіката відповідності на надання послуг, що здійснюються сервісом; • документ, що підтверджує факт придбання Товару у Продавця.

 

На витратні запасні частини і матеріали (масла, фільтри, технічні рідини, автокосметика, лампи, свічки, електронні блоки, запобіжники і т. п.). гарантійні зобов’язання не поширюються!

Допомога

Що означає «товари на замовлення»?
У каталозі автозапчастин представлено товари, які замовляються тільки зі складів у Європі, їх немає в наявності на нашому складі. Орієнтовний термін доставки запчастин із-за кордону — 7, 14 або 21 день, точні терміни за кожною позицією вказано у картках товарів.

Зверніть увагу, що індивідуальні замовлення товарів із складів у Європі здійснюються після передплати у розмірі 50 % вартості та не підлягають поверненню, якщо вони справні.